Litery przestrzenne podświetlane to jeden z najatrakcyjniejszych sposobów prezentacji firm i witryn sklepowych. Przeznaczone są dla firm, którym zależy na podniesieniu wizerunku oraz prestiżu marki. Trójwymiarowe litery podświetlane stanowią formę reklamy, która pozwala na prezentację Państwa firmy zarówno w dzień, jak i w nocy.

Jako nieliczni specjalizujemy się w wykonywaniu wszelkich form w całości z plexi, dzięki czemu nasze produkty są odporne na działania warunków atmosferycznych, a także na  zmiany temperatury oraz wilgotności powietrza. W przeciwieństwie do liter oraz innych form wykonywanych z blachy aluminiowej – nigdy nie mieliśmy przypadku rozszczelnienia się znaku, co ma miejsce przy produkcjach z taśmy aluminiowej.

Nowoczesnym źródłem światła są stosowane przez nas oszczędne i bezawaryjne diody LED, które równomiernie podświetlą każdy napis przez wiele lat.

Litery podświetlane mogą występować w szerokiej palecie kolorystycznej oraz różnych wielkościach i czcionkach. Mogą świecić w całości (boki oraz lica) lub tylko same lica.

Wykonujemy proste, pojedyncze znaki świetlne, ale przede wszystkim specjalizujemy się w  okazałych literach przestrzennych, montowanych na wielotonowych konstrukcjach wieżowców. Prace wysokościowe ułatwia nam podnośnik koszowy o wysięgu 26 m.

Strona główna – Zwyżka 26 metrów (zwyzka26m.com)