Polecamy nasze usługi obróbki plexiglasu:

  • cięcie
  • grawerowanie
  • frezowanie
  • wyginanie

Wycinane elementy z plexi swoje zastosowanie znajdą nie tylko w reklamie, ale również w budownictwie, aranżacji wnętrz, przemyśle. W branży reklamowej akryl jest stosowany w identyfikacji wizualnej każdej firmy w postaci subtelnego eleganckiego logotypu, liter przestrzennych na tablicach i tabliczkach, jako lica reklam ze styroduru, napisów wypukłych w kasetonach frezowanych.

Plexiglas, inaczej szkło akrylowe, jest barwione w masie i występuje w wielu kolorach. Tafla plexi jest błyszcząca i świetnie się prezentuje na matowych podłożach. Jeśli w palecie kolorów brak żądanego odcienia to istnieje możliwość podklejenia bezbarwnej plexi folią barwioną w masie.

Z plexi można wycinać dowolne kształty: cyferki, literki, napisy przestrzenne, breloki, podłoża do tabliczek i nagród, pamiątki, odznaki. Grawerowane szkło akrylowe spełnia się  również w reklamie świetlnej poprzez podświetlenie krawędziowe oświetleniem LED.

Szerokie spektrum zastosowań plexi ma miejsce w produkcji ekspozytorów, półek, urn, stojaków na ulotki, kieszeni akrylowych, pojemników o nieregularnych kształtach, materiałów POS, tabliczek, wszelkiego rodzaju osłon zabezpieczających, ramek, przegródek itd.

Łączenie różnych technik obróbki i wykończenia elementów z pleksi daje szerokie możliwości zastosowania naszych produktów.